
Stainless Steel IP68 Pjattaforma Skala Tagħbija Ċellula
Mudell: LHE-15
Struttura tar-raġġ triplikata għal Installazzjoni Unika
Pjattaforma Elettronika Scal
Struttura tar-raġġ triplikata għal Installazzjoni Unika
Pjattaforma Elettronika Scal
Ibgħat l-inkjesta
Introduzzjoni tal-Prodott
| Materjal: |
Stainless |
| Kapaċità: | 100kg-750kg |
| Output Rated: | 2mV/V |
| Mhux Linearità: | ±0.02%F.S. |
| Isteresi: | ±0.02%F.S. |
| Ripetibbiltà: | ±0.01%F.S. |
| Creep (30min): | ±0.02%F.S. |
| Bilanċ Żero: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect fuq Żero: | ± 0.02% FS/10 grad |
| Tem.Effect fuq l-output: | ± 0.02% FS/10 grad |
| Impedenza tad-dħul: | 385±10Ω |
| Impedenza 'l barra: | 350±3Ω |
| Impedenza tal-iżolazzjoni: | Akbar minn jew ugwali għal 5000MΩ |
| Vultaġġ ta 'eċċitazzjoni: | 10V (DC/AC) |
| Medda tat-Tem ikkumpensata: | -10 gradi ~+50 grad |
| Servizz Tem.Range: | -20 grad ~+60 grad |
| Firxa ta' Tagħbija Żejjed Sikura: | 120%F.S. |
| Klassi ta' Protezzjoni: | IP67 |
| Tul tal-kejbil: | 6m |
| Kodiċi tal-Wajer: | Aħmar (Ex+) Iswed (Ex-) Aħdar (Sig+) Abjad (Sig-) |
| Piż Nett: | 2.5kg |

|
Kapaċità |
Daqs (mm) |
|||||||||||
|
Kg |
A |
B |
C |
D |
E |
F |
G |
K |
M |
N |
J |
S |
|
100-750 |
173.0 |
43.0 |
63.0 |
65.0 |
20.0 |
7.25 |
19.0 |
120.5 |
M8 |
30.0 |
45.0 |
7.5 |
It-tags Popolari: stainless steel ip68 pjattaforma skala ċellula tat-tagħbija, iċ-Ċina stainless steel ip68 pjattaforma skala ċellula tat-tagħbija manifatturi, fornituri, fabbrika
Li jmiss
leTista 'Tħobb ukoll
Ibgħat l-inkjesta










