
Ċellula tat-Tagħbija tal-Kompressjoni
Mudell: LHP-1
Skala tat-Trakk, Skala Dinamika tal-Ferroviji, Skala tad-Delu
Aċċessorji: Kap tat-Tagħbija, Kits ta 'Immuntar
Skala tat-Trakk, Skala Dinamika tal-Ferroviji, Skala tad-Delu
Aċċessorji: Kap tat-Tagħbija, Kits ta 'Immuntar
Ibgħat l-inkjesta
Introduzzjoni tal-Prodott
| Materjal: | Liga, Stainless |
| Kapaċità: | 10klb-1000klb, 5t-500t |
| Output Rated: | 1.75mV/V, 2mV/V |
| Mhux Linearità: | ±0.02%F.S. |
| Isteresi: | ±0.02%F.S. |
| Ripetibbiltà: | ±0.01%F.S. |
| Creep (30min): | ±0.02%F.S. |
| Bilanċ Żero: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect fuq Żero: | ± 0.02% FS/10 grad |
| Tem.Effect fuq l-output: | ± 0.02% FS/10 grad |
| Impedenza tad-dħul: | 450±5Ω |
| Impedenza 'l barra: | 450±5Ω |
| Impedenza tal-iżolazzjoni: | Akbar minn jew ugwali għal 5000MΩ |
| Vultaġġ ta 'eċċitazzjoni: | 10V (DC/AC) |
| Medda tat-Tem ikkumpensata: | -10 gradi ~+50 grad |
| Servizz Tem.Range: | -20 grad ~+60 grad |
| Firxa ta' Tagħbija Żejjed Sikura: | 120%F.S. |
| Klassi ta' Protezzjoni: | IP68 |
| Tul tal-kejbil: | 9m |
| Kodiċi tal-Wajer: | Aħmar (Ex+) Iswed (Ex-) Aħdar (Sig+) Abjad (Sig-) |

|
Kapaċità |
Daqs mm |
M |
N.W. |
||||||||||
|
t |
Klb |
A |
B |
C |
E |
F |
G |
H |
SR |
Pulzier |
mm |
DP |
kg |
|
5-20 |
10-50 |
75.0 |
83.0 |
32.5 |
64.0 |
10.0 |
31.8 |
62.0 |
125.0 |
1/2-20 |
M12*1.75 |
13.0 |
2.5 |
|
45 |
100 |
100.6 |
127.0 |
54.6 |
86.0 |
14.0 |
59.0 |
88.6 |
152.0 |
3/4-16 |
M18*1.5 |
18.0 |
5.5 |
|
90-180 |
200-400 |
150.6 |
184.5 |
92.0 |
108.0 |
26.0 |
80.0 |
134.4 |
400.0 |
3/4-16 |
M20*1.5 |
25.0 |
14.0 |
|
225 |
500 |
164.0 |
229.0 |
92.0 |
108.0 |
26.0 |
93.7 |
148.0 |
400.0 |
3/4-16 |
M20*1.5 |
25.0 |
29.0 |
|
450 |
1000 |
177.0 |
304.8 |
117.0 |
115.0 |
26.0 |
139.7 |
165.1 |
1143.0 |
3/4-16 |
M20*1.5 |
32.0 |
35.0 |
It-tags Popolari: ċellula tat-tagħbija tal-kompressjoni, manifatturi taċ-ċelluli tat-tagħbija tal-kompressjoni taċ-Ċina, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-
leTista 'Tħobb ukoll
Ibgħat l-inkjesta










