
Ċelloli tat-Tagħbija tad-Delu
Mudell: LHY-1
Skala tat-Trakk, Skala tal-Ferrovija, Tester, Skala tal-Krejn
Aċċessorji: Ball, Kap tat-Tagħbija, Kits ta 'Immuntar
Skala tat-Trakk, Skala tal-Ferrovija, Tester, Skala tal-Krejn
Aċċessorji: Ball, Kap tat-Tagħbija, Kits ta 'Immuntar
Ibgħat l-inkjesta
Introduzzjoni tal-Prodott
| Materjal: | Liga, Stainless |
| Kapaċità: | 50kg-100t, 1klb-200klb |
| Output Rated: | 2mV/V, 4mV/V |
| Mhux Linearità: | ±0.03%F.S. |
| Isteresi: | ±0.03%F.S. |
| Ripetibbiltà: | ±0.02%F.S. |
| Creep (30min): | ±0.02%F.S. |
| Bilanċ Żero: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect fuq Żero: | ± 0.02% FS/10 grad |
| Tem.Effect fuq l-output: | ± 0.02% FS/10 grad |
| Impedenza tad-dħul: | 385±15Ω , 765±15Ω |
| Impedenza 'l barra: | 350±3Ω , 700±5Ω |
| Impedenza tal-iżolazzjoni: | Akbar minn jew ugwali għal 5000MΩ |
| Vultaġġ ta 'eċċitazzjoni: | 10V (DC/AC) |
| Medda tat-Tem ikkumpensata: | -10 gradi ~+50 grad |
| Servizz Tem.Range: | -20 grad ~+60 grad |
| Firxa ta' Tagħbija Żejjed Sikura: | 120%F.S. |
| Klassi ta' Protezzjoni: | IP67, IP68 |
| Tul tal-kejbil: | 9m |
| Kodiċi tal-Wajer: | Aħmar (Ex+) Iswed (Ex-) Aħdar (Sig+) Abjad (Sig-) |

|
Kapaċità |
Daqs mm |
N.W. |
|||||||||||||
|
Klb |
t |
A |
Φ |
Φ1 |
Φ2 |
Φ3 |
Φ4 |
H |
H1 |
H2 |
H3 |
H4 |
H5 |
SR |
kg |
|
1-15 |
0.5-7.5 |
88.9 |
104.7 |
34.0 |
22.2 |
31.8 |
41.0 |
53.8 |
19.0 |
1.0 |
31.8 |
14.0 |
5.0 |
15.9 |
3.8 |
|
25-50 |
10-25 |
101.6 |
120.7 |
38.9 |
38.1 |
31.8 |
43.0 |
77.8 |
24.0 |
1.0 |
41.1 |
19.0 |
8.0 |
22.2 |
7.0 |
|
100 |
50 |
116.8 |
140.0 |
50.4 |
41.3 |
31.8 |
59.0 |
86.2 |
29.0 |
1.0 |
50.8 |
32.0 |
7.8 |
25.0 |
10.0 |
|
150-200 |
60-100 |
162.0 |
200.0 |
76.0 |
76.2 |
50.8 |
98.0 |
125.0 |
42.0 |
1.1 |
70.0 |
55.0 |
13.0 |
45.0 |
25.0 |
It-tags Popolari: ċelluli tat-tagħbija tad-delu, manifatturi taċ-ċelloli tat-tagħbija tad-delu taċ-Ċina, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-
Ċellula tat-Tagħbija tat-TkellmetTista 'Tħobb ukoll
Ibgħat l-inkjesta










